• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Chadwick Boseman (Czarna PanteraKapitan Ameryka: Wojna bohaterów), zanim wskoczy w kostium popularnej postaci z uniwersum Marvela, zajmie się ciężkimi sprawami wymagającymi niemałej elokwencji oraz umiejętności sprawnego łączenia niepowiązanych pozornie ze sobą dowodów. Aktor zatem wcieli się w legendarnego prawnika i pierwszego czarnoskórego sędziego w Sądzie Najwyższym USA. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun omawianego projektu, który zatytułowany jest Marshall. Warto tutaj dodać, że na ekranie Chadwickowi Bosemanowi towarzyszyć będzie Josh Gad (Kraina lodu) jako prawnik Sam Friedman. 

Zobacz również: Bunnyman Vengeance - najdziwniejszy slasher w historii kina powraca z trzecim rozdziałem! Nowy zwiastun!

Marshall oparty jest na prawdziwych wydarzeniach i skupia się na pewnym wycinku z życia tytułowego bohatera. Mianowicie film będzie dotyczył młodości protagonisty, kiedy to był jeszcze niedoświadczonym, ambitnym prawnikiem, przed wstąpieniem do Sądu Najwyższego USA. Gdy kraj czuje się niepewnie, stojąc na krawędzi II Wojny Światowej, bliska bankructwa organizacja NAACP (pol. Krajowe Stowarzyszenie Postępu Ludzi Kolorowych) postanawia wysłać Marshalla do konserwatywnego stanu Connecticut, w celu obrony czarnoskórego szofera przed jego bogatym socjalistycznym pracodawcą w sprawie dotyczącej napaści seksualnej i próby morderstwa, co szybko stało się głównym tematem tabloidów. Znajdujący się w potrzebie zdecydowanego zwycięstwa, jednak zmagający się z uprzedzonym i kierującym się stereotypami sądem, Marshall łączy siły z niedoświadczonym Samuelem Friedmanem, młodym żydowskim prawnikiem, niemającym na swoim koncie żadnej rozprawy. Zatem bohaterowie mierzą się z burzą strachu i nieuzasadnioną wrogością, dochodząc do prawdy w imponującym procesie. Sprawa ta pomogła ustalić podwaliny Ruchu Praw obywatelskich.

W obsadzie biograficznego dramatu znajdują się następujące gwiazdy: Kate Hudson (Żywioł. Deepwater Horizon), Dan Stevens (Piękna i Bestia), James Cromwell (Babe - świnka z klasą), Sterling K. Brown (The People vs. O.J. Simpson) i Keesha Sharp (The People v. O.J. Simpson). Nominowany do Oscara Reginald Hudlin jest reżyserem omawianego dzieła. Ponadto wspomniany twórca razem z Paulą Wagner i Jonathanem Sangerem zajmą się jego produkcją.

Marshall pojawi się w kinach 13 października.

Źródło: EMPIRE  / Ilustracja wprowadzenia - Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.