• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W tym miesiącu studio Participant Media ogłosiło rozpoczęcie prac nad produkcją On the Basis of Sex. Zdjęcia odbywają się aktualnie w Montrealu, czyli mieście znajdującym się w prowincji Kanady - Québecu. Poniżej zatem prezentujemy pierwszy oficjalny fotos. Jak Wam się podoba?

felicitybasisgalleryFot.: Participant Media

Zobacz również: Nicole Kidman gwiazdą Destroyera w reżyserii Karyn Kusamy!

Gwiazdami przedsięwzięcia są Armie Hammer (Kryptonim U.N.C.L.E.) i Felicity Jones (Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie). Produkcja oparta jest na życiu renomowanego członka Sądu Najwyższego - Ruth Bader Ginsburg, w którą wciela się wspomniana powyżej aktorka. Rola męża bohaterki obrazu przypadła z kolei Armiemu Hammerowi. W obsadzie prawniczego widowiska znajdują się również: Justin Theroux (Dziewczyna z pociągu), zwyciężczyni Oscara Kathy Bates (Misery), nominowany do Złotej Statuetki i laureat Złotego Globa Sam Waterston (Pola śmierci), Jack Reynor (Detroit), Stephen Root (Uciekaj!) i Cailee Spaeny (nadchodzący Pacific Rim Uprising).

On the Basis of Sex reżyserowany jest przez zwyciężczynię licznych nagród Emmy - Mimi Leder (Dzień zagłady) - na podstawie scenariusza spod pióra Daniela Stieplemana. Robert Cort zajmuje się produkcją. Projekt finansuje Participant Media. Producentami wykonawczymi obrazu są: Jeff Skoll i Jonathan King, działający z ramienia rzeczonego stuaia, jak również Karen Loop i Betsy Danbury. Premiera obrazu obecnie zaplanowana jest na 2018 rok, co zbiega się z 25. rocznicą Ginsburg jako członka Sądu Najwyższego.

On the Basis of Sex podążą śladami młodej pani profesor wykładającej prawo, Ruth Bader Ginsburg (Jones), i jej męża, Marty'ega Ginsburga (Hammer). Para decyduje się po raz pierwszy w całej historii przedstawić Sądowi Najwyższemu sprawę dotyczącą dyskryminacji ze względu na płeć.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - LucasFilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.