• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Każdy zna emotikony, ale czy ktoś był w mieście, gdzie mieszkają - Tekstopolis? Teraz jest to możliwe!  Wybierz się na odjechaną i zabawną wycieczkę do kin Cinema City, gdzie w weekend, 7-8 października, odbędą się pokazy przedpremierowe animacji Emotki: Film. Premiera już 13 października. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl. Ciekawe, z którym emotikonem ty się utożsamisz...

Każdego dnia wysyłamy w świat ponad 6 miliardów emotikonów, więc stały się już odrębnym językiem, dzięki któremu w łatwy i zabawny sposób możemy wyrazić siebie i swój stan emocjonalny. Dlatego w polskiej wersji językowej animowanej komedii dla dzieci Emotki. Film udział wzięło aż 11 gwiazd internetu i największych  influencerów (youtuberów, blogerów, vlogerów), którzy mają ogromny wpływ na współczesną popkulturę i rozwój mediów społecznościowych.Słynny ReZigiusz wcielił się w postać emotki Kupa Jr., Damian Kordas użyczył głosu emotce Ciasteczko Szczęścia, Angelika Mucha (Littlemooonster96) Księżniczce. Udział wzięli również: Patryk Woźniak, Aga Stachurska, Marcin Dubiel, Jaś Dąbrowski, Adam Zdrójkowski, Jakub Zdrójkowski, Danny Ferreri oraz Stuart Kluz-Burton (Stuu).

Animacja Emotki. Film odkrywa sekretny świat naszych smartphone'ów. Ukryte za aplikacją, z której korzystamy, wysyłając wiadomości, gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda oprócz Minka - żywiołowej, energetycznej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie emocje. Niestety, wada zagraża całemu telefonowi, dlatego Minek łączy siły z najlepszym przyjacielem - „Piątką" i superhakerką Matrix, by powstrzymać nadchodzącą katastrofę. Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis.

Pokazy przedpremierowe Emotki: Film odbędą się we wszystkich 34 kinach Cinema City w 20 miastach w wersji 2D z dubbingiem w dniach 7-8 października. Premiera już 13 października.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.