• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Znacie taki słynny cytat z polskiego polityka, który brzmi: sprawa jest rozwojowa? W kontekście Kingsmana sprawa już się rozwinęła - i to do całkiem pokaźnych rozmiarów. Pomimo tego, że w kinach jeszcze śmiga druga część, a widzów na pokazach jest jak mrówków, to wytwórnia 20th Century Fox w swym strategicznym planowaniu wyprzedza wszystkich o lata. A dokładniej, to o dwie jesienie. Premiera trzeciej części uznanej już marki ma się bowiem odbyć na jesieni roku 2019.

Kingsman golden circleFot. kadr z filmu Kingsman: Złoty krąg

I, co więcej, nikt nie ukrywa się ze skalą przedsięwzięcia, jakim ma być Kingsman 3. A przynajmniej nie robią tego Taron Egerton, czyli filmowy Mały Eggsy, oraz Matthew Vaughn, czyli reżyser obu części szpiegowskiej sagi. Pierwszy z nich nie ukrywa, że obecność Dwayne'a Johnsona w wieńczącej trylogię odsłonie byłaby niesamowitym hitem, ale wstępnie opisana w scenariuszu rola złoczyńcy zupełnie do niego nie pasuje:

Wiem, kim będzie nowy złoczyńca i dlatego właśnie twierdzę, że nie może być nim Dwayne Johnson. Dopasowałby się, pewnie zagrałby świetnie, ale rola, którą opisał mi Matthew Vaughn, zupełnie nie pasuje do jego wizerunku.

Matthew Vaughn jednak nie załamuje rąk i dla swoich postaci już zaplanował sporo atrakcji. A tak się przynajmniej wydaje:

Następny film pokaże nam trochę więcej oblicza poszczególnych bohaterów. Z pewnością osadzę ich w sytuacjach, z którymi do tej pory nie mieli do czynienia. (...) Poza tym, uniwersum będzie kontynuowane i nowi agenci również wtrącą do niego swoje trzy grosze. Jedni zmienią stronę, drudzy wejdą do gry, trzeci się wytrenują... Jest wiele opcji zdatnych do eksploracji. 

Czyli na dniach możemy spodziewać się typowego Kingsmanverse z całą masą spin-offów, sequeli, origin story... Ale czy to źle? 

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.