Brigsby Bear – zwiastun czarującej, choć nieco dziwnej produkcji!

Osadzony pomiędzy panelami wielkich blockbusterów poświęconych produkcjom o superbohaterach i pogadankach na temat Gry o tron bądź też Stranger Things podczas tegorocznego Comic Conu w San Diego, Brigsby Bear wydaje się zarówno niezwykle oryginalny, jak i dziwnie czarujący. Poniżej znajdziecie nowy zwiastun wspomnianego powyżej dzieła.

https://www.youtube.com/watch?v=N4AULA7-WfM

Zobacz również: Nicole Kidman gwiazdą Destroyera w reżyserii Karyn Kusamy!

Scenariusz do filmu sporządzili Kyle Mooney i Kevin Costello. Gwiazdą Brigsby Bear jest pierwszy z rzeczonych powyżej panów, wcielający się w Jamesa Pope’a, czyli młodego mężczyznę mieszkającego w odizolowanym od świata doświadczeniu.

Właściwie nawet sam bohater nie zdaje sobie sprawy, jak dalece jest on odosobniony od otoczenia. Mimo to sądzi, że jest bezpieczny dzięki Tedowi (Mark Hamill) i April Mitchum (Jane Adams). Największym sprawdzianem w świecie Jamesa jest show zatytułowane Brigsby Bear, które bohater oglądał, odkąd był dzieckiem. Widowisko dodatkowo bezpośrednio się do niego odnosi. Jednakże James nie zdaje sobie sprawy, iż program został specjalnie w taki właśnie sposób zaprojektowany.

Jego życie za chwilę odmieni się na zawsze. Jednakże bohater będzie się kurczowo trzymał koncepcji show, wykorzystując je jako sposób do nawiązania relacji z ludźmi oraz zrozumienia istoty własnego istnienia.

Reżyserem nietypowego widowiska jest Dave McCary. W jego obsadzie, oprócz rzeczonych powyżej gwiazd, znajdują się również: Greg Kinnear, Matt Walsh, Michaela Watkins i Claire Danes. Oficjalna premiera obrazu została zaplanowana na 8 grudnia.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Natalie Cass; Sony Pictures Classics

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?