• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Jeśli myśleliście, że Venom będzie marną popłuczyną Sony, pozbawioną brutalności i swoich najważniejszych przymiotów, to zastanówcie się jeszcze raz. Albo wiem, wiem! Pomogę wam. Kelly Marcel. Kojarzycie to nazwisko? Nie. To inaczej... 50 twarzy Greya. O tak, o tej superprodukcji wszech czasów i najbardziej gore'owym z gore'ów słyszał każdy miłośnik X Muzy. A teraz usłyszy o nim nawet najbardziej wyobcowany i otoczony najtwardszym murem fan komiksów. Dlaczego? Ano dlatego, że za scenariusz Venoma odpowie właśnie wspomniana Miss Kelly. O całym tym zamieszaniu poinformował uznany i wiarygodny w swym przesłaniu reporter portalu Variety, Justin Kroll.

Powstaje zatem pytanie, jak zaistniała sytuacja wpłynie na postać najgroźniejszego przeciwnika Spider-Mana? Wielu spekuluje, że wraz z nienagannym warsztatem piśmienniczym, Kelly Marcel wprowadzi do zmurszałej stylistyki komiksowego uniwersum Sony kilka rozpalających zmysły patentów. Póki co, obracamy się w sferze plotek, lecz wielce prawdopodobne jest, iż Venom korzystać będzie z najbardziej zmyślnych narzędzi tortur w postaci nieznośnych onelinerów oraz antylogicznej konstrukcji swej postaci. Jeśli niniejsze spekulacje się potwierdzą, to pod znakiem zapytania stanie pozycja DC jako kuźni dobrych czarnych charakterów... 

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.