Pierwsze zdjęcia z Pacific Rim: Uprising oraz zapowiedź powrotu kaiju!

W oczekiwaniu na zwiastun Pacific Rim: Uprising, który ma pojawić się podczas New York Comic Con, pojawiły się pierwsze zdjęcia z tej produkcji opublikowane przez Entertainment Weekly. Ponadto John Boyega wypowiedział się na łamach EW na temat powrotu kaiju w sequelu filmowym:

Kaiju znaleźli nowy sposób. Są bardziej inteligentne, niż myśleliśmy wcześniej. Potwory, które widzieliście w pierwszym filmie, były zaledwie testem mającym na celu sprawdzenie, jak planeta zareaguje na ich pojawienie się. Wyłom – uważany wcześniej za zamknięty – nie jest jedynym przejściem do naszego świata. Ich plany są bardziej specyficzne. Jake przewodzi ekipie próbującej stworzyć nowe sposoby na obronę przeciwko nim.

PacificRim1

PacificRim2

PacificRim3

PacificRim4

Zobacz również: Piloci Jaegerów zjednoczeni! Poznaj szczegółowy opis fabuły Pacific Rim: Uprising!

Opis: Konflikt pomiędzy pozaziemskimi potworami siejącymi zniszczenie a ogromnymi maszynami pilotowanymi przez ludzi, które zbudowano, by je pokonać, okazał się preludium do zmasowanego natarcia na ludzkość w Pacific Rim: Uprising.

John Boyega (Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy) wciela się w buntowniczego Jake’a Pentecosta, swego czasu obiecującego pilota Jaegera, którego legendarny ojciec oddał życie, chcąc ochronić ludzkość przed potworami Kaiju. Jake porzucił jednak swoje szkolenie na rzecz wejścia do świata przestępczego. Z chwilą, gdy pojawia się nowe, bardziej potworne i nieprawdopodobne zagrożenie niszczące miasta, bohater otrzymuje ostatnią szansę, by dorównać dziedzictwu pozostawionemu przez swego ojca. Z pomocą przybywa jego przybrana siostra, Mako Mori (Rinko Kikuchi), która przewodzi nowemu pokoleniu pilotów wychowanych w cieniu wojny. Szukając sprawiedliwości dla poległych, ich jedyną nadzieją okazuje się połączenie sił w globalnym powstaniu przeciwko siłom chcącym ich unicestwić.

Do Jake’a dołącza także uzdolniony pilot imieniem Lambert (aktor Scott Eastwood znany z Szybkich i wściekłych 8) oraz piętnastoletnia Amara będąca hakerką Jaegerów. Stając się najpotężniejszą obroną chodzącą po ziemi, wyruszą w najbardziej spektakularną przygodę.

Obsada filmu: John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, Wesley Wong, Lily Ji, Chen Zitong, Lan Yingying, Qian Yongchen i Zhang Jin. Ponadto w małych rolach zobaczymy również Xiao Yanga i Kima Jeong-Hoona.

Reżyserem Pacific Rim: Uprising jest Steven S. DeKnight (Daredevil). Film oparty został na uniwersum stworzonym przez Guillermo del Toro i Travisa Beachama w 2013 roku, kiedy to swoją premierę miał Pacific Rim.

Pacific Rim: Uprising zadebiutuje w kinach 23 marca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Legendary Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?