• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Sprawa sequela Ant-Mana nabiera rumieńców. Kolejne doniesienia wskazują, że pojawi się w nim nie tylko Michelle Pfeiffer w roli Janet Van Dyne - pierwszej The Wasp, która wskutek poświęcenia na jednej z misji została uwięziona w strefie kwantowej - ale również będą miały miejsce sceny retrospekcyjne z lat 80.!

Na razie nie są to potwierdzone informacje, ale ogłoszenie castingowe ze strony Central Casting Georgia jest dosyć wymowne. Poszukują oni bowiem statystów w różnym wieku do odegrania sceny mającej miejsce w 1987 roku - a więc mającej miejsce dokładnie wtedy, gdy wspomniana superbohaterka dokonała, zdawałoby się, ostatecznego poświęcenia dla sprawy. Ciężko uwierzyć w to, żebyśmy mieli do czynienia z przypadkiem i chodziłoby o zupełnie inne wydarzenie, ale rzecz jasna, wszystko może się zdarzyć.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Ant-Man and the Wasp - Evangeline Lily w pełnym kostiumie Osy!

W sequelu ponownie pojawią się: Paul Rudd (Scott Lang), Evangeline Lily (Hope Pym), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michael Pena (Luis), David Dastmalchian (Kurt) i T.I. (Dave). Nowymi twarzami będą: Michelle Pfaiffer jako Janet Van Dyke, Laurence Fishbourne - Bill Foster aka Goliath, Walton Goggins (Nienawistna ósemka) - Sonny Burch, Hannah John-Kamen (Killjoys) - Ghost, Randall Park (Wykolejona) - Jimmy Woo.

Ponadto na stanowisku reżysera po raz drugi osadzono Peytona Reeda. Z kolei scenariusz do filmu Ant-Man and the Wasp sporządzili Andrew Barrer i Gabriel Ferrari na podstawie historii dostarczonej przez laureata Nagrody Akademii Filmowej, Adama McKaya (Big Short) i wspomnianego wcześniej Paula Rudda. 

Ant-Man and the Wasp pojawi się na ekranach polskich kin już za niecały rok, czyli 6 lipca.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.