• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

The Ring, trylogia Piratów z Karaibów, Lekarstwo na życie, Heavy Metal, a teraz Gambit. A przynajmniej wszystko na to wskazuje, że Gambit. Portal Deadline donosi bowiem, iż Gore Verbinski już składa ostatnie parafki na umowach z wytwórnią 20th Century Fox, na mocy których obejmie on stanowisko reżysera pełnoprawnego spin-offu z uniwersum X-Men. Jeśli rzecz zaiste by się potwierdziła w rzeczywistości, to projekt Gambit z miejsca nabiera dodatkowego posmaku. Wszyscy wiemy bowiem, jak bardzo Verbinski lubuje się w ekranowej przemocy oraz okrucieństwie (i to często tych wizualnie zmyślnych), co przy ostatnich trendach "udoroślania" superbohaterskich produkcji karze nam sądzić, że szykuje się godny rywal dla Logana czy też Deadpoola. A Hugh Jackman i Ryan Reynolds już mogą trząść portkami przed Channingiem Tatumem!

goreFot. materiały prasowe

Data premiery filmu Gambit nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że Tatum wyprodukuje produkcję i wcieli się w rolę tytułowego bohatera - mutanta o prawdziwym imieniu i nazwisku Remy LeBeau i o pseudonimie Gambit.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.