• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Denzel Washington już kilka tych niegodziwych tyłków w swojej karierze skopał, ale widocznie nadal po świecie chodzą brudni i skorumpowani jegomoście. Dlatego też tym razem uda się do samego źródła, do wylęgarni problemów amerykańskiego społeczeństwa, jakim jest koherentny i łapówkarski system sprawiedliwości. I właśnie tu, we wcieleniu Romana J. Israela, postanowi jeszcze raz zaprowadzić sprawiedliwość. I pokój. Amen!

Roman J. Israel, Esq. już teraz wymieniany jest w gronie kandydatów do kolejnych Oscarów i w sumie nie ma czemu się dziwić. Jak jest Denzel, to jest zabawa. A ten bardzo lubi bawić się w zdobywanie statuetek. Czyżby historia idealistycznego prawnika z Kalifornii przyczyniła się do potwierdzenia powiedzenia "do trzech razy sztuka"? Zobaczymy. A na razie czekamy na premierę, która odbędzie się 3 listopada!

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.