Advertisement
Advertisementpixel

Denzel Washington walczy o sprawiedliwość w pierwszym zwiastunie filmu Roman J. Israel, Esq.!

Denzel Washington już kilka tych niegodziwych tyłków w swojej karierze skopał, ale widocznie nadal po świecie chodzą brudni i skorumpowani jegomoście. Dlatego też tym razem uda się do samego źródła, do wylęgarni problemów amerykańskiego społeczeństwa, jakim jest koherentny i łapówkarski system sprawiedliwości. I właśnie tu, we wcieleniu Romana J. Israela, postanowi jeszcze raz zaprowadzić sprawiedliwość. I pokój. Amen!

https://www.youtube.com/watch?v=CItEtnp3nPY

Roman J. Israel, Esq. już teraz wymieniany jest w gronie kandydatów do kolejnych Oscarów i w sumie nie ma czemu się dziwić. Jak jest Denzel, to jest zabawa. A ten bardzo lubi bawić się w zdobywanie statuetek. Czyżby historia idealistycznego prawnika z Kalifornii przyczyniła się do potwierdzenia powiedzenia „do trzech razy sztuka”? Zobaczymy. A na razie czekamy na premierę, która odbędzie się 3 listopada!

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?