Liga sprawiedliwosci

Scott Eastwood chciałby zagrać jednego z X-Menów!

Scott Eastwood (Legion samobójców), którego zobaczymy m.in. w filmie Pacific Rim: Uprising, został zapytany przez ComicBook.com o to, w jakiego superbohatera chciałby się wcielić, gdyby otrzymał taką możliwość. Aktor goszczący na New York Comic Conie bez wahanie przyznał, że chętnie przyjąłby rolę Wolverine’a:

Broń X. Mam na myśli oczywiście Logana. Wolverine to jest to!

Zobacz również: Tom Hardy mógł zagrać młodego Wolverine’a?

https://www.youtube.com/watch?v=2pTzbo5Sbc8

Opis filmu Logan: Wolverine: W niedalekiej przyszłości zmęczony życiem Logan (Hugh Jackman) opiekuje się chorym Profesorem X (Sir Patrick Stewart), ukrywając go przy meksykańskiej granicy. W momencie gdy Logan próbuje ukryć się przed światem i swoją przemijającą spuścizną, w jego życiu pojawia się młoda mutantka (Dafne Keen), która ścigana jest przez mroczne siły.

Obsada: Hugh Jackman, Sir Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant.

Za reżyserię filmu odpowiada James Mangold. Autorami scenariusza są Scott Frank, James Mangold i Michael Green. Film Logan: Wolverine miał premierę 3 marca 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta