• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Scenarzysta Zak Penn (Avengers), który poprzednio ujawnił, że tworzona przez niego historia do nowego filmu z uniwersum Matrixa nie jest rebootem, niedawno wykorzystał Twittera, by wyjaśnić czym może być owa produkcja. Wedle jego słów możemy mieć do czynienia ze swego rodzaju antologią, a także opowieścią nie będącą kontynuacją przygód Neo, lecz obrazem, którego akcja toczy się w tym samym świecie. Jednocześnie Penn twierdzi, że jest to projekt w bardzo wczesnej fazie produkcji - nie rozpoczęto jeszcze etapu przedprodukcji. Wskazówką może być przytoczenie przez niego filmu Animatrix

Zobacz również: Nowy Matrix prequelem o młodym Morfeuszu?

Oficjalny opis dystrybutora (DVD) pierwszej części trylogii: Wrażenie: Świat codzienny jest naszą rzeczywistością. Rzeczywistość: Nasz świat jest złudzeniem, skomplikowanym oszustwem wymyślonym przez obdarzone sztuczną inteligencją potężne maszyny, które przejęły nad nami kontrolę. Zapierające dech w piersiach popisy kaskaderskie. Niezapomniane obrazy. Wciskająca w fotel akcja. Keanu Reeves i Laurence Fishburne stają na czele walki o wyzwolenie rodzaju ludzkiego spod władzy komputerów w filmie Matrix, cyber thrillerze, który oglądać będziesz dziesiątki razy. Wyreżyserowany przez braci Wachowskich (Brudne pieniądze) na podstawie ich własnego scenariusza, pełen efektów, jakich nikt dotąd nie widział, Matrix otwiera nowy rozdział w historii kina. To film, który sprawi, że zapomnisz o świecie, który cię otacza.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.