• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W Obcym: Przymierzu, który miał być kolejnym filmem ukazującym genezę ksenomorfów, Ridley Scott bardzo dużo miejsca poświęcił wątkowi Waltera oraz Davida i zabawie tego ostatniego w Boga. Przy okazji trasy promującej Blade Runnera 2049, ujawnił on także przyszłość uniwersum Obcego uczestnicząc w podcaście Empire. Zdradził, że przy kolejnych produkcjach chciałby bardziej skoncentrować się na sztucznej inteligencji:

Myślę, że ewolucja Obcego jest niemal domknięta, ale chciałem przekroczyć ten próg i przejść do kolejnej opowieści, która dotyczyłaby sztucznej inteligencji. Byłby to świat stworzony na nowej planecie przez SI, na którym byłby on przywódcą. Mamy bardzo duże pole do popisu przy kolejnej produkcji.

Zobacz również: Recenzja filmu Łowca androidów (1982)

Opis dystrybutora filmu (kino): Obcy: Przymierze to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film Prometeusz. Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy Prometeusza

Obsada widowiska: Demián Bichir (Nienawistna ósemka), Katherine Waterston (Wada ukryta), Danny McBride (Jaja w tropikach), Billy Crudup (Watchmen. Strażnicy), Jussie Smollett (Imperium), Amy Seimetz (Upstream Color), Carmen Ejogo (Selma), Callie Hernandez (Maczeta zabija), Michael Fassbender (Makbet), James Franco (127 godzin) i Noomi Rapace (Czas zemsty). 

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen (Transcendencja) i Michael Green (Green Lantern). Jej reżyserem jest z kolei Ridley Scott. Polska premiera obrazu odbyła się 12 maja 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe 20th Century Fox

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.