• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Keanu Reeves i Alex Winter od dłuższego czasu walczą o realizację trzeciej części przygód Billa i Teda. Swego czasu drugi z wymienionych głosił, że zdjęcia rozpoczną się najpóźniej na początku 2017 roku, lecz jak wiadomo projekt wciąż stoi w miejscu. Podczas panelu filmu Replica na trwającym New York Comic Con Reeves podzielił się jednak małą aktualizacją. Filmowy Ted zdradził, że produkcja o dorosłych bohaterach nazywać ma się Bill and Ted Face the Music.

53-letni aktor potwierdził, że scenariusz jest już gotowy, lecz projekt wciąż nie dostał zielonego światła do realizacji.

Staramy się. Mamy już scenariusz. Chcemy go zrealizować. Showbiznes jest trudny.

Reeves w daleszej części wypowiedzi pozwolił sobie streścić założenia fabularne Bill and Ted Face the Music.

Będzie to opowieść z morałem. Oni mieli ocalić świat. A kiedy ich widzimy, to wcale nie ocalili świata, a do tego są żonaci i mają dzieci. I grają dla nikogo... ale muszą nagrać piosenkę i stawić czoła muzyce. Jak dobrze pójdzie, to zrobimy to znanim skończę szcześćdziesiątkę.

Miejmy nadzieję, że będziemy czekać na trzecią odsłonę przygód Billa i Teda mniej niż 7 lat, a jeśli nie, to Keanu Reevesowi oraz Alexowi Winterowi życzmy wytrwałości godnej Terry'ego Gilliama, którego kilkunastoletnie próby stworzenia filmu o Don Kichocie skończyły się i jego produkcja trafi w przyszłym roku do kin.

Zobacz również: Kelly Marie Tran opowiada o swojej roli w Gwiezdnych wojnach: Ostatnim Jedi

Wspaniała przygoda Billa i Teda oraz Szalona wyprawa Billa i Teda to kultowe i inspirujące wielu filmowców (oraz twórców memów) komedie science-fiction o dwóch niezbyt bystrych licealistach - Tedzie (Keanu Reeves) i Billu(Alex Winter) - marzących o karierze muzycznej, którzy w pierwszej części odbywają podróż w czasie, aby przygotować się do egzaminu z historii, a w drugiej muszą zapobiec swojej śmierci z rąk robotów sobowtórów, by wygrać konkurs muzyczny, dzięki któremu zmienią świat. W filmach przewijały się gwiazdy muzyki, znani aktorzy (Pam Grier, William Sadler), a ważną postacią była gwiazda amerykańskiego stand-upu George Carlin. 

Źródło: comicbook.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i prowadzi bloga "Salonik filmowy". Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.