Wyjaśniono dlaczego Kylo Ren nosił maskę w Przebudzeniu Mocy!

Na New York Comic Conie poza licznymi panelami z twórcami przeróżnych filmów czy seriali, można było dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat bohaterów i złoczyńców z ulubionych produkcji. Portal Star Wars News Net udostępnił zdjęcie przedstawiające ekran z danymi dotyczącymi ośmiu gwardzistów Najwyższego Przywódcy Snoke’a oraz wyjaśnieniem, dlaczego Kylo Ren nosi maskę w Przebudzeniu Mocy:

Kylo Ren jest synem Hana Solo i Leii Organy, protegowanym Luke’a Skywalker oraz prawdopodobnym mistrzem Rycerzy Ren. Jest znany jako „Zabójca Jedi” wśród żołnierzy Najwyższego Porządku oraz w tamtejszych kartotekach. Jego hełm został stworzony tak, by ukryć oblicze oraz głos. Pozwala na zamaskowanie tożsamości w miarę, jak coraz bardziej zagłębia się on w Ciemną Stronę Mocy.

Ciekawostką jest także miecz świetlny Kylo Rena. Otóż, okazuje się, że on sam zaprojektował klingę, którą wcześniej nie widzieliśmy w żadnym z filmów należących do uniwersum Gwiezdnych wojen. 


Zobacz również: Finn określa Epizod IX jako „konflikt kończący wszystkie wojny”!

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi trafi do kin 14 grudnia 2017. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialny był Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Oficjalne szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Oprócz K.M. Tran do obsady dołączyli także Benicio Del Toro i Laura Dern.

Źródło: Cinema Blend / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?