Liga sprawiedliwosci

Professor Marston & The Wonder Women – Luke Evans tworzy superbohaterkę wszechczasów w finalnym zwiastunie!

W tym roku w kinach sukcesy święciła Wonder Woman, a już niedługo, przynajmniej w tych za oceanem, podobne mogą być udziałem filmu o jej twórcy. Podczas nowojorskiego Comic Conu zaprezentowano bowiem finalny trailer filmu Professor Marston & The Wonder Women, którego premiera wyznaczona jest już na najbliższy piątek. Luke’a Evansa dającego nam najpopularniejszą superbohaterkę świata możecie podziwiać poniżej:

Zobacz również: Thor: Ragnarok – pierwsze reakcje widzów w internecie! Kolejny hit MCU?

https://www.youtube.com/watch?v=6eHExt8C0qw

Film opowiada prawdziwą historię Dr. Williama Moultona Marstona (Evans), psychologa, który pracował na Harvardzie w latach 40. minionego wieku. Marston wynalazł wykrywacz kłamstw, a także stworzył postać Wonder Woman. Doktor bronił swoją feministyczną superbohaterkę przed zarzutami „seksualnej perwersji”, gdy w międzyczasie utrzymywał sekret, który mógł zniszczyć jego reputację. Inspiracją dla powstania Wonder Woman była jego żona Elizabeth Marston (Rebecca Hall) oraz ich kochanka Olive Byrne (Beila Heathcote).

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Angela Robinson (Czysta krew, Garbi – superbryka).

źródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera

Dziennikarz

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta