Creed 2 – wiemy, kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu!

Spora część kinomanów bardzo wyczekuje sequela filmu Creed: Narodziny legendy, który gościł w polskich kinach w styczniu ubiegłego roku. Dziś dostaliśmy na temat tego filmu kolejne konkrety, którymi jest informacja o terminie rozpoczęcia zdjęć. Adonis Creed powróci na plan, tak jak zapowiadał Sylvester Stallone, w przyszłym roku. Konkretnie w lutym.

Zobacz również: Rian Johnson przestrzega przed trailerem Ostatniego Jedi!

Na razie nie potwierdzono jeszcze nikogo, kto miałby wyreżyserować produkcje, jednak wiadomo że scenariusz doń napisał sam Sylvester Stallone. Mówi się że to jemu także producenci chcieliby powierzyć reżyserską pieczę nad tym filmem. Oprócz Sly’a kandydatem ma być także reżyser jedynki, Ryan Coogler, jednak on cały czas ma zoobowiązania wobec Marvel Studios, związane z nakręceniem oraz wypuszczeniem do kin Czarnej Pantery. Dokładna data rozpoczęcia zdjęć to 8 lutego przyszłego roku, a wydarzenie to ma mieć miejsce w Filadelfii.

https://www.youtube.com/watch?v=WqcQaxiGPwM

Pierwszy Creed zarobił na całym świecie 173 miliony dolarów oraz przyniósł pierwszego w karierze Złotego Globa dla Sylvestra Stallone’a. Data premiery sequela nie została jeszcze ustalona.

źródło: Screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: Warner bros.

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?