• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Wiemy już, za sprawą Variety, które podało tę informację do publicznej wiadomości jako pierwszą, co będzie następnym filmem Luca Bessona. Nie ma jeszcze żadnych informacji odnośnie fabuły, jednak znamy już tytuł i obsadę widowiska. Luc Besson wraca już w listopadzie do kręcenia kina akcji, a jego najnowszy projekt zatytułowany będzie Anna.

Zobacz również: Valerian i miasto tysiąca planet, czyli tęsknota Luca Bessona za dawnymi czasami

Umowa, wedle której Francuz stanie za kamerą tego filmu została zawarta między nim, EuropaCorp, które zostanie producentem oraz Lionsgate, które zajmie się dystrybucją produkcji. W tytułowej roli Anny zobaczymy hollywodzką debiutantkę, modelkę rodem z Rosji, Sashę Luss. Partnerować jej będą już jednak dużo bardziej uznane gwiazdy Hollywood, na czele z Helen Mirren, Lukiem Evansem oraz Cillianem Murphym. Lionsgate ogłosiło porozumienie z reżyserem krótkim oświadczeniem:

Jesteśmy bardzo szczęśliwy mogąc ogłosić ponowną współpracę z Bessonem oraz EuropaCorp przy kolejnym ekscytującym i napakowanym akcją filmie z pierwszorzędną obsadą. Luc to wizjoner w świecie kina, dlatego jesteśmy dumni, że tym projektem przedłużamy naszą relację.

Żadnej informacji odnośnie dat premiery czy rozpoczęcia zdjęć jeszcze nie ujawniono. Jedyne co wiemy o filmie to wspomniana listopadowa data rozpoczęcia produkcji. Ostatnim filmem Luca Bessona był tegoroczny Valerian i Miasto Tysiąca Planet, którego zwiastun przypominamy powyżej.

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.