• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dorota "Doda" Rabczewska, odtwórczyni głównej roli kobiecej oraz współproducentka filmu Pitbull. Ostatni pies, zamieściła na Instagramie i Facebooku wideo z rozpoczęcia przygotowań do roli oraz zapowiedziała, że w przyszłym tygodniu wchodzi na plan filmu. W opublikowanym materiale zobaczyć możemy popularną Dodę ubraną w kremowy sweter i niebieskie jeansy oraz oddającą celny strzał z pistoletu "w aortę" podczas wizyty na strzelnicy. Mając na uwadze dużą aktywność odtwórczyni piosenki do Pitbull. Niebezpieczne kobiety w mediach społecznościowych, to na pewno spodziewać możemy się kolejnych zakulisowych niespodzianek dokumentujących jej pracę podczas zdjęć do "czwartego" Pitbulla.

 

Uczymy sie do filmu;) juz za tydzien wchodze na plan Pitbull. Ostatni pies

Opublikowany przez Doda na 9 października 2017

Poza tym, że Doda dostanie dużo czasu ekranowego, to jej rola wciąż pozostaje sporą zagadką. Zamieszczone nagranie sugeruje, że w filmie będzie posługiwać się bronią i być może jest to zapowiedź tego, że zobaczymy ją w scenach akcji. Gwiazda Pitbull. Ostatni pies pytana przez dziennikarzy do tej pory nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów, ale w marcu bieżącego roku poinformowała, że zagra szefową mafii, a we wrześniu usłyszeć można było jej słowa zachwalające scenariusz autora Psów, który "wciąga lepiej niż książki kryminalne" oraz wypowiedź, że większość scen będzie współdzielić z Marcinem Dorocińskim,

Dla znanej piosenkarki będzie to największe wyzwanie aktorskie w karierze, gdyż do tej pory na jej doświadczenie składają się krótki występ w roli...piosenkarki w Sercu na dłoni Krzysztofa Zanussiego, dubbing do animacji Asterix i wikingowie, musical Metro oraz sztuka teatralna Słownik Ptaszków Polskich w reżyserii Krzysztofa Materny. Doda zaliczyła również gościnny występ w serialu Daleko od noszy. Reanimacja, lecz ze względu na słabą oglądalność i zdjęcie serialu z anteny przez Polsat odcinek z jej udziałem nie został wyemitowany.

doda pitbull 2 1000x600fot. kadr z teledysku Niebezpieczna kobieta

Zobacz również: Dorociński oraz Iwan Rheon publikują kolejne zdjęcia filmu Hurricane o Dywizjonie 303 

W filmie reżyserowanym przez Władysława Pasikowskiego oprócz Doroty Rabczewskiej wystąpią aktorzy z oryginalnego Pitbulla: Marcin Dorociński (Despero), Rafał Mohr (Nielat), Krzysztof Stroiński (Metyl). Ponadto w obsadzie znaleźli się: Iza Kuna, Katarzyna Nosowska, Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Marian Dziędziel, Krzysztof Kiersznowski, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Krzysztof Materna. W filmie nie pojawią się główni bohaterowie oraz wcielający się w nich aktorzy z Nowych porządków oraz Niebezpiecznych kobiet, którzy solidarnie z Patrykiem Vegą odeszli z produkcji po sporze dotyczasowego reżysera Pitbulli z producentem Emilem Stępniem.

Pitbull. Ostatni pies ma trafić do kin w pierwszej połowie 2018 roku.

Źródło: facebook/officialDoda / ilustracja wprowadzenia: Polsat, kadr z serialu Daleko od noszy. Reanimacja

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.