• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jeżeli ktokolwiek z Was obejrzał Straight Outta Compton, powinniście kojarzyć tego młodego aktora z roli kultowego rapera Ice Cube'a (który przy okazji jest synem samego zainteresowanego). Teraz O'Shea Jackson Jr. pojawi się w nowym filmie u boku Setha Rogena oraz Charlize Theron w filmie Flarsky.

 fot. materiały prasowe

Film będzie oczywiście komedią, w której to Rogen wcieli się w bezrobotnego dziennikarza prowadzącego destryktywny styl życia, tytułowego Freda Flarsky'ego. Będzie on miał obsesję na punkcie swojej młodzieńczej sympatii i zarazem opiekunki, będącej w chwili obecnej jedną z najpotężniejszych i najmniej dostępnych kobiet na świecie (Charlize Theron). Nie wiemy jeszcze, jaką rolę w tym bałaganie odgrywać będzie Jackson. Reżyserem widowiska został Dan Sterling, prawdziwy weteran komedii.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.