• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Wczoraj pisaliśmy o terminie rozpoczęcia zdjęć do drugiej części Creeda. Źródło na które powoływaliśmy się przekazując te informację nie podało jeszcze kto miałby przejąć reżyserski stołek w filmie. Dwie opcje, jakie rozpatrywano to powrót Ryana Cooglera, który obecnie jest zaangażowany w Czarną Panterę dla MCU oraz oddanie projektu pod wodzę Sylvestra Stallone'a. Dziś Hollywood, a właściwie sam Sly, rozwiał nasze wątpliwości. Poinformował na twitterze iż osobiście zajmie się reżyserią tego filmu.

Zobacz również: Fenomenalny zwiastun Ostatniego Jedi już jest!

Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiemy jednak że Stallone będzie film reżyserować na podstawie swego własnego scenariusza. Oprócz tego pojawiły się spekulacje, które podsycił sam zainteresowany, jakoby film miał odnosić się do historii opowiedzianej w Rockym 4. Ponownie mielibyśmy okazję ujrzeć w nim również Dolpha Lundgrena w roli Ivana Drago. Wszystko są to jeszcze niepotwierdzone pogłoski, które jednak powinny zamienić się w konkretne informacje już niedługo, bowiem planowana data rozpoczęcia zdjęć to Luty przyszłego roku.

Data premiery filmu nie została jeszcze ustalona.

źródło: Instagram / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Creed: Narodziny Legendy

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.