Liga sprawiedliwosci

Nowy plakat Ostatniego Jedi dla kina IMAX!

Zwiastun do filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest już dostępny do obejrzenia, a tymczasem dla fanów przewidziano także ekskluzywny plakat, który póki co można dostać jedynie w AMC Theatres (można go odebrać: 17, 24 i 31 grudnia). Jednak bardzo możliwe, że będzie go można otrzymać także w innych kinach na świecie. Materiał, którego autorem jest Dan Mumford, przedstawia Luke’a Skywalkera obserwującego trening Rey.

Star Wars Imax Poster

Zobacz również: Fenomenalny zwiastun Ostatniego Jedi już jest!

W nadchodzącej produkcji bohaterowie Przebudzenia Mocy wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

Obsada filmu: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern oraz Benicio Del Toro.Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Rian Johnson, za produkcję Kathleen Kennedy i Ram Bergman. Stanowiska producentów wykonawczych objęli: J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin.

Premiera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=Zl2_-ayidbw

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Dan Mumford/IMAX/Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta