• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Mamy kolejne doniesienia z obozu DC - tym razem coś mniej pewnego niż ostatnie informacje związane z Ligą Sprawiedliwości i pierwszoligowymi bohaterami tego filmowego uniwersum. Wedle Daily Popcorn, w solowym filmie o Barbarze Gordon a.k.a. Batgirl tytułową rolę przejąć ma Olivia Thirlby, znana przede wszystkim z gry u boku Karla Urbana w filmie Dredd z 2012 roku. Za występ otrzymała zresztą pozytywne recenzje.. 

Co prawda aktorka ma już 31 lat, co więcej nie jest specjalnie rozpoznawalna, jednak za potencjalnym wyborem przemawia jej młodzieńczy wygląd, a także pewna wypowiedź Whedona z przeszłości, gdy reżyser został spytany o to, czym będzie się kierował przy castingu:

Wątpię, żeby nazwisko przeważyło. Myślę, że to sytuacja, kiedy znajdujemy gdzieś Batgirl z prawdziwego zdarzenia i dodajemy ją do obsady.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości - superbohaterowie wkraczają do akcji w finalnym zwiastunie filmu!

Warto pamiętać, że nie dalej jak w czerwcu doszły informacje o rzekomej liście Whedona, na której miałby umieścić potencjalne odtwórczynię panny Gordon. Lista zawierała m.in. Elle Fanning, Olivię Cooke, Bellę Thorne, Emmę Roberts czy Naomi Scott. Uważacie, że któraś z tych aktorek nadawałaby się lepiej od Thirlby?

Źródło: wegotthiscovered.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.