Liga sprawiedliwosci

Olivia Thirlby jako Batgirl u Jossa Whedona?

Mamy kolejne doniesienia z obozu DC – tym razem coś mniej pewnego niż ostatnie informacje związane z Ligą Sprawiedliwości i pierwszoligowymi bohaterami tego filmowego uniwersum. Wedle Daily Popcorn, w solowym filmie o Barbarze Gordon a.k.a. Batgirl tytułową rolę przejąć ma Olivia Thirlby, znana przede wszystkim z gry u boku Karla Urbana w filmie Dredd z 2012 roku. Za występ otrzymała zresztą pozytywne recenzje.. 

Co prawda aktorka ma już 31 lat, co więcej nie jest specjalnie rozpoznawalna, jednak za potencjalnym wyborem przemawia jej młodzieńczy wygląd, a także pewna wypowiedź Whedona z przeszłości, gdy reżyser został spytany o to, czym będzie się kierował przy castingu:

Wątpię, żeby nazwisko przeważyło. Myślę, że to sytuacja, kiedy znajdujemy gdzieś Batgirl z prawdziwego zdarzenia i dodajemy ją do obsady.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – superbohaterowie wkraczają do akcji w finalnym zwiastunie filmu!

Warto pamiętać, że nie dalej jak w czerwcu doszły informacje o rzekomej liście Whedona, na której miałby umieścić potencjalne odtwórczynię panny Gordon. Lista zawierała m.in. Elle Fanning, Olivię Cooke, Bellę Thorne, Emmę Roberts czy Naomi Scott. Uważacie, że któraś z tych aktorek nadawałaby się lepiej od Thirlby?

Źródło: wegotthiscovered.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta