• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Czekacie na Beyond Skyline, które jest kontynuacją obrazu Colina i Grega Strause'ów pt. Skyline? Przyznam się szczerze, że pierwowzór nie wzbudził we mnie pozytywnych emocji, tak więc chyba go sobie odpuszczę. Niemniej zmiana reżysera obrazu - tym razem widowisko science fiction nakręcił jeden ze scenarzystów oryginału, czyli Liam O'Donnell, mogła wyjść produkcji na dobre. Jednego można być pewnym, skoro twórca pracował nad efektami specjalnymi w filmach Obcy kontra Predator 2 i Iron Man 2, to będzie przynajmniej na czym zawiesić oko, gdy fabularne bzdety rozniosą nam głowy. Poniżej znajdziecie udostępniony przez Vertical Entertainment nowy zwiastun owego dzieła. Warto tutaj dodać, że w przypadku kontynuacji scenariusz stworzył wspomniany już Liam O'Donnell, co niestety nie wróży jej zbyt dobrze.

Zobacz również: Second Act - Leah Remini dołącza do obsady filmu utrzymanego w duchu Pokojówki na Manhattanie!

Gwiazdą produkcji jest Frank Grillo. Aktor odgrywa w omawianym widowisku detektywa wyruszającego w szaleńczy pościg za przybyszami z kosmosu. Jego celem jest uwolnienie własnego syna z budzącego przerażenie statku obcych, podczas gdy całe Los Angeles zostaje dosłownie zmiecione z powierzchni ziemi przez niebezpiecznych najeźdźców. Jednakże plany bohatera muszą zaczekać. Kiedy statek obcych ulega wypadku i rozbija się w Azji Południowo-Wschodniej, dzielny detektyw musi zawrzeć niewygodnych sojusz z pozostałymi ocalonymi z globalnej zagłady, w celu odkrycia klucza do zniszczenia intruzów, odbicia planety oraz uratowania synka.   Historia kontynuacji dzieje się w tym samym czasie, co fabuła pierwowzoru.

Obsada filmu: Frank Grillo (Noc oczyszczenia: Anarchia) - Mark, Bojana Novakovic (Wrota do piekieł) - Audrey, Jonny Weston (Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj) - Trent, Iko Uwais (The Raid 2: Infiltracja) - Sua, Callan Mulvey - Harper, Antonio Fargas - Sarge, Pamelyn Chee - Kanya, Yayan Ruhian - Szef, Jacob Vargas - Garcia, Betty Gabriel - Sandra Jones i Kevin O’Donnell - Patrick.

Za Beyond Skyline odpowiedzialna jest wytwórnia Hydraulx Entertainment. Jego amerykańska premiera została przewidziana na 15 grudnia.

Źródło: bloody-disgusting.com; ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Vertical Entertainment; Hydraulx Entertainment

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.