Liga sprawiedliwosci

Kierowca – Frank Grillo za sterami czterokołowca w mrocznym thrillerze nawiązującym do filmów z lat 70.

Platforma Netflix opublikowała niedawno nowy zwiastun filmu Kierowca, który jest nadchodzącym wielkimi krokami thrillerem akcji z Frankiem Grillo w roli głównej. Jego premiera została przewidziana na 20 października 2017 roku. Zapraszamy serdecznie do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=q6hODbsUE7Y

Zobacz również: Wikingowie powracają! Pomysłowe zwiastuny postaci oraz prawdziwa jatka na nowym plakacie serialu!

Rutynowy napad zmienia się w szaleńczy wyścig z czasem dla bohatera nowego obrazu Jeremy’ego Rusha. Zatrudniony w celu dostarczenia pary złodziejów do banku, a następnie przetransportowania ich do miejsca zrzutu, bezimienny kierowca wpada w sieć uknutych przeciwko niemu intryg. Szantażowany przez tajemniczych agresorów, którzy grożą zarówno jemu samemu, jak i jego rodzinie, bohater szybko musi zaczadź działać. Uciekając zatem przed gradem kul i spiesząc się z szybkością błyskawicy przez nieznane miasto, kierowca zaczyna czuć coraz szybciej bijące mu tętno, podczas gdy z głośników leci nieznane głos, a krążące nad nim niebezpieczeństwo staje się coraz bardziej realne. Widowisko opowiedziane niemal w całości z wnętrza samochodu, przywodzące na myśl wspaniałe thrillery z lat 70. XX wieku. Wisienką filmu jest genialny występ Franka Grillo, którego intensywna, pełna pasji gra buduje bohatera, którym zachwyci się widownia lubująca w nieco starszych produkcjach.

W filmie występują również: Caitlin Carmichael, Garrett Dillahunt, Shea Whigham, Wendy Moniz, John Cenatiempo i Slaine.

Reżyserem i scenarzystą Kierowcy jest Jeremy Rush. Z kolei Frank Grillo, Joe Carnahan i reprezentujący The Solution Group Myles Nestel wyprodukowali omawiany obraz. J. Todd Harris, Chady Mattar i Scott Silver pełnili natomiast przy projekcie funkcje producentów wykonawczych.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta