• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Trzeci film o losach Thora pojawi się w kinach za niecałe dwa tygodnie, jednak już wczoraj odbyła się uroczysta premiera produkcji. Jeden z amerykańskich dziennikarzy biorących udział w pokazie zdradził, że po filmie czekają nas dwie sceny po napisach wspominając o ich odmiennym charakterze.

Zobacz również: Thor: Ragnarok - pierwsze reakcje widzów w internecie! Kolejny hit MCU?

Pierwsza ma być powiązana z czymś fabularnie, zaś druga puszczona w celach wyłącznie żartobliwych - czyli wypisz-wymaluj schemat z niedawnego Spider-Man: Homecoming. Jeżeli wierzyć informacjom, nie będzie niczego bezpośrednio związanego z Avengers: Infinity War - co ma sens, gdyż reżyser Taika Waititi wspominał już, że Thor: Ragnarok jest w swoich założeniach osobnym widowiskiem. 

Informacje dość ubogie, aczkolwiek trzeba przyznać, że jest to pewna wartościowa informacja dla tych, którzy niezbyt cenią sobie humorystyczne wstawki rodem z MCU i ze spokojem będą mogli opóścić kinową sale po 1. scenie. 

Opis dystrybutora (kino) filmu Thor: Ragnarok: Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!  

Obsada produkcji: Chris Hemsworth - Bóg piorunów, Thor; Tom Hiddleston - jego przybrany brat, Loki; Mark Ruffalo - Bruce Banner aka Hulk; Idris Elba - Heimdall; Anthony Hopkins - Odyn; Cate Blanchett - owładnięta żądzą mordowania Hela; Tessa Thompson - Walkiria; Jeff Goldblum - ekscentryczny Grandmaster; Karl Urban - Skurge; a także Sam Neill i Benedict Cumberbatch jako Dr Stephen Strange.

Polska premiera filmu pt. Thor: Ragnarok została przewidziana na 25 października 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.