Thor: Ragnarok będzie miał 2 sceny po napisach! Co będą przedstawiać?

Trzeci film o losach Thora pojawi się w kinach za niecałe dwa tygodnie, jednak już wczoraj odbyła się uroczysta premiera produkcji. Jeden z amerykańskich dziennikarzy biorących udział w pokazie zdradził, że po filmie czekają nas dwie sceny po napisach wspominając o ich odmiennym charakterze.

Zobacz również: Thor: Ragnarok – pierwsze reakcje widzów w internecie! Kolejny hit MCU?

Pierwsza ma być powiązana z czymś fabularnie, zaś druga puszczona w celach wyłącznie żartobliwych – czyli wypisz-wymaluj schemat z niedawnego Spider-Man: Homecoming. Jeżeli wierzyć informacjom, nie będzie niczego bezpośrednio związanego z Avengers: Infinity War – co ma sens, gdyż reżyser Taika Waititi wspominał już, że Thor: Ragnarok jest w swoich założeniach osobnym widowiskiem. 

Informacje dość ubogie, aczkolwiek trzeba przyznać, że jest to pewna wartościowa informacja dla tych, którzy niezbyt cenią sobie humorystyczne wstawki rodem z MCU i ze spokojem będą mogli opóścić kinową sale po 1. scenie. 

Opis dystrybutora (kino) filmu Thor: Ragnarok: Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!  

Obsada produkcji: Chris Hemsworth – Bóg piorunów, Thor; Tom Hiddleston – jego przybrany brat, Loki; Mark Ruffalo – Bruce Banner aka Hulk; Idris Elba – Heimdall; Anthony Hopkins – Odyn; Cate Blanchett – owładnięta żądzą mordowania Hela; Tessa Thompson – Walkiria; Jeff Goldblum – ekscentryczny Grandmaster; Karl Urban – Skurge; a także Sam Neill i Benedict Cumberbatch jako Dr Stephen Strange.

Polska premiera filmu pt. Thor: Ragnarok została przewidziana na 25 października 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?