Advertisement

Luke Skywalker po ciemnej stronie mocy?! Nowy baner Ostatniego Jedi wzbudza kontrowersje!

Uwaga na potencjalne spoilery! Sieć kin IMAX udostępniła grafikę przedstawiającą baner, który promować ma w kinach film Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Materiał od lewej przedstawia jasną stronę mocy, po której stoją m.in Rey, Finn, Leia oraz Luke Skywalker za to od prawej ciemną stronę, gdzie widzimy Kylo Rana, Kapitan Phasmę oraz.. Luke’a Skywalkera! Oczywiście nie musi być to dowód na potwierdzenie tezy zawartej w tytule jednak dla wielu fanów stanie się to powód do dyskusji i plotek, które rozwieje dopiero premiera filmu. 

Zobacz również: Fenomenalny zwiastun Ostatniego Jedi już jest!

W nadchodzącej produkcji bohaterowie Przebudzenia Mocy wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

Obsada filmu: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern oraz Benicio Del Toro.Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Rian Johnson, za produkcję Kathleen Kennedy i Ram Bergman. Stanowiska producentów wykonawczych objęli: J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin.

Premiera filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: IMAX / Ilustracja wprowadzenia – LucasFilm/Disney

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?