Liga sprawiedliwosci

Love, Simon – Nick Robinson na plakacie adaptacji powieści dla młodzieży!

Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała pierwszy plakat promujący film Love, Simon, którego gwiazdą jest Nick Robinson. Grafikę znajdziecie poniżej. Adaptacja bestsellerowej powieści Becky Albertalli z 2015 roku zatytułowanej Simon oraz inni homo sapiens została wyreżyserowana przez Grega Berlantiego, czyli producenta wykonawczego seriali stacji The CW, a mowa tutaj o Arrow, The Flash, Supergirl, Riverdale i Legends of Tomorrow.

dl29azgvqaeih6v 1 jpg large

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – zapowiedź i plakat poświęcone Aquamanowi! Wygląd wojowników z Atlantydy!

Obsada obrazu składa się z następujących osób: Nick Robinson (Jurassic World) – Simon Spier, Alexandra Shipp (X-Men: Apocalypse) – Abby Suso, Jorge Lendeborg Jr. (The Land) – Nick Eisner, Katherine Langford (Trzynaście powodów) – Leah Burke, Logan Miller (Łowcy zombie) – Martin Addison i Jennifer Garner (Witaj w klubie) – matka Simona Spiera. Scenariusz do filmu sporządzili Isaac Aptaker i Elizabeth Berger (Tacy jesteśmy).

Oficjalny opis książki zatytułowanej Simon oraz inni homo sapiens jest następujący:

Ukrywający swoją orientację seksualną szesnastoletni Simon Spier uważa, że miejsce dramatów jest na scenie teatralnej. Jednak kiedy napisana przez niego wiadomość mailowa wpada w niepowołane ręce, pojawia się ryzyko, że jego wielki sekret ujrzy nagle światło dzienne. Simon pada ofiarą szantażu: jeśli nie zostanie swatem dla klasowego błazna, Martina, wszyscy dowiedzą się, że jest gejem. A co gorsza, w niebezpieczeństwie znajdzie się także Blue, chłopak, z którym Simon wymienia maile.

W wąskiej grupce przyjaciół Simona pojawiają się coraz częstsze spięcia, korespondencja mailowa z Blue z każdym dniem robi się coraz gorętsza, a spokojne dotąd życie Simona zaczyna się dziwnie komplikować. Niechętny wszelkim zmianom chłopak musi znaleźć sposób na wyjście ze swojego bezpiecznego kokonu, zanim zostanie z niego brutalnie wypchnięty – i to tak, żeby nie zrazić do siebie przyjaciół, uniknąć kompromitacji i nie zepsuć tego, co rodzi się między nim a najcudowniejszym i najbardziej tajemniczym chłopakiem, jakiego dotąd spotkał.

Przezabawna i niezwykle wzruszająca opowieść o dojrzewaniu i wychodzeniu z szafy współczesnego nastolatka – opakowana w historię nieporadnej pierwszej miłości – to zwalający z nóg debiut Becky Albertalli.

Albertalli przedstawia zdumiewająco trójwymiarowy, niebanalny świat Simona, w którym aż roi się od niezapomnianych postaci. Warto się delektować lekturą, ponieważ tylko raz można ją przeczytać po raz pierwszy. Zasługuje na podobną popularność jak „Gwiazd naszych wina”. – Entertainment Weekly

Źródło: ComingSoon.net; opis książki został zaczerpnięty z BookGeek.pl / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta