• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was, że Jared Leto zagra główną rolę w filmie Breta Ratnera opowiadającym historię legendarnego założyciela niegrzecznego magazynu dla mężczyzn - Playboya. Plany na biografię Hugh Hefnera trwają od wielu lat, a sam zainteresowany zmarł niedawno, przeżywszy lat 91. Wygląda teraz na to, że Joker do produkcji zwabi też swoją Harley Queen. Co ciekawe, swego czasu aktorkanie przyjęła oferty playboyowego magnata, by wziąć udział w jednej z sesji na łamach czasopisma, ale może z chęcia weźmie udział w filmie. Jak mówi anoninowe źródło:

Margot odrzuciła tamtą ofertę, ale ta jest inna i aktorka ją poważnie rozważa. Jared pracuje nad filmem ze swoim kumplem Brettem i robią wszystko, żeby nakłonić Margot do występu. Jest idealna do tej roli i nie poddadzą się, dopóki jej nie weźmie. 

Fot. mat. prasowe

Mówi się o roli króliczka tudzież żony Hefnera. Jeśli plotki dotyczyłyby tej drugiej grupy, to wciąż mamy problem, jako że Hugh miał ich aż trzy: Mildred Williams (1949 - 1959), Kimberly Conrad (1989-1998) oraz Crystal Harris, z którą był w związku od 2012 roku do śmierci. Nieważne, która z pań trafi w ręce Margot, aktorka pokazała w Legionie Samobójców, że potrafi z Leto stworzyć bardzo ciekawą parę. Oby zatem rola w tym filmie trafiła do jej rąk, gdyż fani jej wdzięków z pewnością przyznają, że pasuje do niej jak ulał. 

Plany na nakręcenie biografii Hugh Hefnera trwały od 2007 roku, kiedy w głównego bohatera miał się wcielić Robert Downey Jr. Studio Imagine Entertainment straciło jednak później prawa do historii Hugh i w 2013 roku miał powstać kolejny projekt z reżyserem Polowania na druhny, Davidem Dobkinem, oraz producentem Jerrym Weintraubem za sterami. Po śmierci tego drugiego prawa wróciły do Ratnera. Biografia przedstawi historię magnata, który w 1953 roku ufundował czasopismo Playboy, co przerodziło się potem w prawdziwe męskie imperium pełne pięknych, roznegliżowanych kobiet.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Wilk z Wall Street

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, który przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serię Bioshock. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.