• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Studio A24 opublikowało dzisiaj nowy plakat promujący film pt. Zabicie świętego jelenia, który jest dziełem nominowanego do Oscara Yorgosa Lanthimosa (Kieł). Omawiany obraz jest kolejnym wspólnym projektem wspomnianego reżysera oraz Colina Farrella. Panowie mieli okazję spotkać się na planie produkcji Lobster. W obsadzie filmu znajdują się ponadto: Nicole Kidman, Barry Keoghan, Raffey Cassidy, Sunny Suljic, Bill Camp i Alicia Silverstone.

killingposterFot. A24

Zobacz również: Ruin - Wonder Woman w obsadzie filmu o marnotrawnym naziście szukającym rozgrzeszenia?

Opis festiwalowy: Steven jest wybitnym kardiochirurgiem, a jego żona, Anna, szanowaną okulistką. Mają dwójkę dzieci: 14-letnią Kim i 12-letniego Boba. Są zamożni, zdrowi i toczą szczęśliwe, rodzinne życie. Steven przyjaźni się z 16-letnim Martinem, którym nie ma ojca i którego niejako przyjął pod swoje skrzydła. Pewnego dnia Steven przedstawia chłopaka swojej rodzinie. Od tego czasu sprawy przybierają nieoczekiwany, katastrofalny w skutkach obrót. Idealny świat zamienia się w chaos. Steven zmuszony zostanie do złożenia szokującej ofiary lub zaryzykowania utraty wszystkiego, co ma.

Wyreżyserowany przez Yorgosa Lanthimosa na podstawie scenariusza, współtworzonego przez rzeczonego twórcę oraz Efthymisa Filippou, film zatytułowany Zabicie świętego jelenia wejdzie na ekrany polskich kin 8 grudnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - A24

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.