Liga sprawiedliwosci

Osadnicy z Catanu w rękach Sony Pictures! Doczekamy się ekranizacji popularnej gry planszowej!

W 2015 roku ogłoszono, że przebojowa gra planszowa zatytułowana Osadnicy z Catanu dostanie wielkoekranową adaptację, którą zaopiekuje się Gail Katz (Pionek) razem z jego firmą – Gail Katz Productions. Aktualnie wortal Variety twierdzi, że wytwórnia Sony Pictures zdobyła prawa do nakręcenia filmu opartego na rzeczonym produkcie. Prawdopodobnie powstający projekt będzie początkiem nowej serii. Warto tutaj dodać, że na pokład przedsięwzięcia weszli dwaj nowi producenci – Dan Lin (To) i Jonathan Eirich (Notatnik śmierci). Scenariuszem zajmuje się Blaise Hemingway (Ugly Dolls).

OzC 3 3

Zobacz również: Blockers – rodzice stają na straży dziewictwa swoich córek w nowym zwiastunie komedii!

Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Sony, w celu powołania do życia ikonicznego świata Catanu.

Stwierdził Katz.

Jako ogromni fani tej planszówki, jesteśmy zszokowani nieskończonymi możliwościami historii, które może ona zainspirować. Nie każdego dnia dostaje się taką okazję, aby móc pracować w świecie uwielbianym przez miliony ludzi, jak również rozszerzyć go na potrzeby filmu.

W stworzonej przez Klausa Teubera, wieloosobowej grze strategicznej, uczestnicy zabawy starają się zbudować dominującą społeczność na stale zmieniającej się, fikcyjnej wyspie Catan. Osadnicy zmuszeni są grać przeciwko sobie i używać podstępów, w celu zdobycia rzadkich zasobów obecnych na badanym przez nich terytorium.

Osadnicy z Catanu dostępni są w 38 językach i 50 krajach rozsianych na całym globie. Gra sprzedała się w ponad 25 milionach kopii.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – galakta.pl

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta