• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że reżyserem tego wyczekiwanego widowiska z Channingiem Tatumem w roli głównej będzie znany z pracy przy pierwszych trzech częściach Piratów z Karaibów Gore Verbinski.Teraz wiemy również o prawdopodobnym tytule roboczym produkcji.

Wedle Omega Underground projekt ochrzczony został nazwą Chess. Nawiązuje to do słynnego ruchu szachowego - królewskiego gambitu. Jest to świetna wiadomość zważywszy na fakt, że jak dotąd większość swojego hipotetycznego istnienia trwał w próżni i nie wiadomo było, czy w ogóle zostałby kontynuowany. Wiemy także, że rzeczona robocza nazwa funkcjonowała też w roku 2015, kiedy to na reżyserów wyznaczeni zostali Doug Liman i Rupert Wyatt, dopóki całość nie została zawieszona na czas nieokreślony. Teraz Fox traktuje Gambita jako znacznie większy priorytet niż uprzednio, miejmy więc nadzieję, że nie dojdzie znowu do jakichś opóźnień tego rodzaju. Sukcesy Deadpoola i Logana przypuszczalnie mogą być pewną opoką dla rodzącego się w straszliwych bólach widowiska, i przy okazji dodać upragnioną przez fanów kategorię R.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Gore Verbinski reżyserem Gambita? Rozmowy są dopinane na ostatni guzik!

Tak jak planowano, historię Remy'ego Gambita LeBeau zagrać ma i wyprodukować Channing Tatum. Koproducentem ma być istny weteran serii X-Men - Simon Kinberg. Proces produkcji filmu rozpocznie się na początku przyszłego, zbliżającego się roku. Z kolei spekuluje się, że w kinach możemy zobaczyć tę postać 14 lutego 2019 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.