• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Niezależnie od tego, czy jesteście fanami filmowego uniwersum Marvela czy DC, zgodzicie się chyba, że nigdy jeszcze nie było tak długo i mocno wyczekiwanego filmu z gatunku superhero od Infinity War. W dużej mierze wpływ na to ma z pewnością hermetyczna polityka udostępniania kolejnych materiałów promocyjnych. Twórcy kuszą na prawo i lewo drobnymi fragmentami, zostawiąjąc większość informacji albo do domysłu, albo w kiepskiej jakości (vide wypuszczony przecież na światło dzienne na Comic-Conie pierwszy trailer, ale bez zezwolenia na szerszą publikację, co wiąże się z co najwyżej marnymi nagraniami z telefonu, rozprowadzanymi po sieci). Dla porównania, film o konkurencyjnym superteamie, czyli Justice League, od dłuższego czasu rzuca kolejnymi mocnymi informacjami (na szczęście nauczyli się tym aż tak nie szafować, jak w przypadku Batman v Superman).

W każdym razie Erik Davis z Fandango niedawno rozmawiał z liderem Marvel Studios, czyli Kevinem Feige. Davis zamieścił tweeta, który pozwala nam mieć realne nadzieje, że zobaczymy zwiastun w świetnej jakości już niebawem:

 

Kto wie zatem, może pod koniec tego roku otrzymany piękny gwiazdkowy prezent...? 

Za reżyserię filmu Avengers: Infinity War odpowiadają bracia Anthony i Joe Russo, a za scenariusz - Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy, w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum.

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T'Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.