Liga sprawiedliwosci

Gra o wszystko – Aaron Sorkin za kamerą! Podziwiajcie Jessicę Chastain jako Molly Bloom w nowym zwiastunie filmu!

Aaron Sorkin to znany i ceniony scenarzysta. Na jego koncie znajdują się m.in. takie produkcje jak: Prezydencki poker, Ludzie honoru i The Social Network. Jednakże tym razem, uznany twórca postawił stanąć za obiektywem kamery, a wynikiem tego śmiałego przedsięwzięcia jest film pt. Gra o wszystko. Nowy zwiastun ciekawie zapowiadającego się dramatu znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=0rvMvdXiU-0

Zobacz również: Katarzyna Warnke w zmysłowej zapowiedzi filmu Ach śpij kochanie

Opis dystrybutora (kino): Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła nie dzięki nartom, a dzięki kartom. Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedynym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.

Obsada produkcji: Jessica Chastain (Molly Bloom), Idris Elba, Kevin Costner, Chris O’Dowd, Michael Cera i Brian D’Arcy James. Produkcja zadebiutowała podczas Festiwalu Filmowego w Toronto. Obraz pojawi się w amerykańskich kinach już 22 listopada 2017 roku.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – kadr z powyższego trailera

 

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta