• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Powrócili! Trzy filmowe legendy ponownie spotkały się na planie filmu i to nie byle jakiego. Al Pacino, Robert De Niro i Martin Scorsese spotkali się w środę na planie filmu The Irishman. Pacino wcieli się w postać Jimmy'ego Hoffy (będzie to pierwsza współpraca byłego Ojca Chrzestnego ze Scorsese), De Niro odegra natomiast rolę Franka "Irlandczyka" Sheerana. Poza wspomnianymi aktorami, w filmie wystąpią również: Harvey Keitel jako boss Angelo Bruno, Joe Pesci jako Russel Buffalino, znany z Zakazanego Imperium Bobby Cannavale jako Crazy Joe Gallo, Anna Paquin jako córka tytułowego Irishmana oraz Jack Huston w nieokreślonej jeszcze roli.

Zdjęcia zobaczyć możecie pod tym linkiem!

Scenariusz The Irishmana napisał Steve Zaillian (Gangi Nowego JorkuLista Schindlera). Skrypt oparty jest na powieści Słyszałem, że malujesz domy Charlesa Brandta i opowiada historię Franka Irishmana Sheerana, weterana II wojny światowej, który oprócz prowadzenia kolorowego życia jako wysoki rangą oficer Międzynarodowego Bractwa Dostawców, parał się zorganizowaną przestępczością. 

Za światową dystrybucję filmu odpowiedzialny będzie Netflix, który nabył prawa do The Irishman po tym, jak poprzednie studio (STX ENTERTAINMENT) przestraszyło się ogromnych kosztów związanych z ekranową technologią "odmładzania" aktorów. Netflixowi jednak takie wydatki nie są straszne i wolną ręką wyłożył na stół ponad 100 milionów dolarów. Liczymy więc, iż inwestycja się opłaci!

Źródła: thesun.co.uk, matrixpicture.co.uk / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Patryk Supeł

Patryk Supeł Supeł

Redaktor

O mnie:


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.