• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wiedzieliście, że Matt Damon i Ben Affleck przyjaźnią się? Obaj dorastali w Bostonie oraz wystąpili w Buntowniku z wyboru. Popularni aktorzy znają się już od ponad 40 lat... Teraz stworzą wraz z Jennifer Todd film pod tytułem The Shadows, który będzie opowiadał o pierwszych detektywach w Stanach Zjednoczonych. Scenariuszem produkcji zajmie się Chris Bremner. 

Akcja produkcji będzie dziać się w Bostonie w 1846 roku. Miasto, które coraz szybciej się rozwijało, posiadało zaledwie 30 policjantów i 150 funkcjonariuszy patrolujących, którzy nie byli w stanie zmniejszyć czające się na ulicach niebezpieczeństwo. Burmistrz Bostonu, Josiah Quincy Jr. oraz Rada Miasta postanowili stworzyć grupę policjantów, którzy mieli zajmować się badaniem skomplikowanych przestępstw oraz infiltrowaniem kryminalnej przestępczości, która znakomicie się ukrywała. Zespół ten ochrzczono policją detektywistyczną, do której przylgnął przydomek Cienie.

damonaffleck 131010211300Fot: Deadline

Zobacz również: Pomniejszenie - zobacz pełny zwiastun filmu sci-fi z Mattem Damonem!

Jak dobrze wiemy, wiek XIX to czas wielkich detektywów. Wtedy powstała postać Sherlocka Holmesa wykreowana przez Artura Conana Doyle'a. XIX wiek często jest także wybierany jako tło historyczne zagadek historycznych, m.in. detektywa Murdocha. Ciekawe jest, jak Damon i Affleck przedstawią losy pierwszych detektywów. Czy poczujemy klimat tamtych lat? Z pewnością dowiemy się więcej na temat produkcji już niedługo.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: etonline.com/

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Stały współpracownik

O mnie:

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.