Liga sprawiedliwosci

Wkrótce otrzymamy pierwszy teaser filmu o Hanie Solo? Reżyser udostępnia kolejny materiał z planu

W tym tygodniu otrzymaliśmy zwiastun Ostatniego Jedi, lecz wielu fanów Gwiezdnych wojen nie może się doczekać poznania szczegółów na temat tytułu oraz pełnego materiału promującego film o Hanie Solo, który przechodził ostatnio duże problemy związane z odejściem reżyserów Chrisa Millera i Phila Lorda oraz wejścia na ich miejsce Rona Howarda. Tymczasem Jordan Maison z Cinelinx, będący także oficjalnym artystą projektującym grafiki dla kart TOPPS, doniósł, że możemy już wkrótce dostać pierwszy teaser przygód najsłynniejszego przemytnika z uniwersum Gwiezdnych wojen.


Reżyser podzielił się także kolejnym krótkim materiałem pochodzącym z filmu o Hanie Solo. Opatrzył go podpisem świadczącym o tym, że na „młodego bohatera czekać będą liczne wyzwania oraz tajemnice do odkrycia”.

 

Secrets to uncover & challenges to face for a young #HanSolo #UntitledHanSoloMovie

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)


Zobacz również: Reżyserki ekran zdradza stresujące chwile przemytnika z uniwersum Gwieznych wojen?

Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi, po Łotr 1, spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera będzie miała miejsce 25 maja 2018 roku

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta