• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Coś, co od pewnego czasu uchodziło za najgorzej ukrywany sekret spośród bardziej niszowych widowisk, wreszcie otrzymuje potwierdzenie. Nowy film Paula Thomasa Andersona, który po dekadzie od genialnego Aż poleje się krew znowu kręci z Danielem Day-Lewisem wreszcie przestaje funkcjonować pod nazwą "Untitled", zmieniając na to, co wiedział już chyba każdy, kto się tą sprawą interesował, czyli Phantom Thread. Niestety, ale na materiały promocyjne w postaci choćby zdjęć z planu pozostanie nam jeszcze poczekać.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Daniel Day-Lewis powróci do kin w filmie Paula Thomasa Andersona!

A oto oficjalny opis produkcji:

W ramach kontynuacji owocnej współpracy, która przyniosła nam w 2007 roku film Aż poleje się krew, trzykrotny laureat Oscara Daniel Day-Lewis zagra w Phantom Thread pod okiem Paula Thomasa Andersona. Twórca ponownie odsłoni nam kulisy wyrazistego środkowego okresu XX stulecia - a konkretnie do Londynu lat 50., gdzie poznamy ówczesny świat mody z perspektywy bezkompromisowego krawca, który działał z upoważnienia wyższych sfer. 

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.