Tytuł nowego filmu Paula Thomasa Andersona i Daniela Day-Lewisa wreszcie oficjalnie potwierdzony!

Coś, co od pewnego czasu uchodziło za najgorzej ukrywany sekret spośród bardziej niszowych widowisk, wreszcie otrzymuje potwierdzenie. Nowy film Paula Thomasa Andersona, który po dekadzie od genialnego Aż poleje się krew znowu kręci z Danielem Day-Lewisem wreszcie przestaje funkcjonować pod nazwą „Untitled”, zmieniając na to, co wiedział już chyba każdy, kto się tą sprawą interesował, czyli Phantom Thread. Niestety, ale na materiały promocyjne w postaci choćby zdjęć z planu pozostanie nam jeszcze poczekać.

Zobacz również: Daniel Day-Lewis powróci do kin w filmie Paula Thomasa Andersona!

A oto oficjalny opis produkcji:

W ramach kontynuacji owocnej współpracy, która przyniosła nam w 2007 roku film Aż poleje się krew, trzykrotny laureat Oscara Daniel Day-Lewis zagra w Phantom Thread pod okiem Paula Thomasa Andersona. Twórca ponownie odsłoni nam kulisy wyrazistego środkowego okresu XX stulecia – a konkretnie do Londynu lat 50., gdzie poznamy ówczesny świat mody z perspektywy bezkompromisowego krawca, który działał z upoważnienia wyższych sfer. 

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?