• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Jak donosi portal Deadline, Netflix zamierza zrealizować projekt filmu zatytułowanego Dorothy & Alice, do którego scenariusz napisze Justin Merz (co ciekawe jest on także nauczycielem języka angielskiego w jednej ze szkół w Santa Monica). Co ciekawe, jakiś czas temu sprzedał on swój skrypt do Topsiders (napisany razem z Jonathanem Rosenbloomem) wytwórni Dreamworks, a także pracował nad Rose Red z Disney'em. Obraz ma wyprodukować Bryan Ukeless z Clubhouse Pics mający na swoim koncie m.in. filmy I, Tonya, Bright czy serię Igrzyska śmierci.

Udostępniono także opis fabuły filmu, który dotyczyłby Dorotki z Czarnoksiężniczka z Krainy Oz oraz Alicji będącej bohaterką Alicji w Krainie Czarów:

Nękana koszmarami nadchodzącego zniszczenia Krainy Oz, Dorotka Gale trafia do ośrodka dla osób, mających podobnie jak ona, problemy z kłopotliwymi i sugestywnymi snami. Będąc tam, poznaje tajemniczą dziewczynę o imieniu Alicja, która angażuje ją w dosyć niebezpieczne zadanie. Obie wyruszą, aby uratować zarówno świat wyobraźni, jak i własną rzeczywistość. 

aliceedorothycropFot. Omelete

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Helen Green

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.