• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W wywiadzie, jaki Jason Momoa - odtwórca roli Arthura Curry'ego/Aquamana - udzielił SFX Magazine, można dowiedzieć się, że superbohater w Lidze sprawiedliwości nie jest Królem Atlantydy, a wręcz daleko mu do zyskania tego tytułu. Co więcej, według aktora niektórzy fani mogą mieć problem z zaklasyfikowaniem postaci będącej kimś, kto niechętnie staje się bohaterem, a także osobą całkowicie oderwaną od swojego królewskiego pochodzenia:

Aquaman nie jest jeszcze Aquamanem. Nie jest Królem Siedmiu Mórz. Dopiero staje się nim pod koniec filmu poświęconego mojej postaci. W rzeczywistości jest to ogromny postęp dla mnie. To także gigantyczny rozwój wydarzeń dla Arthura Curry'ego. Oglądanie próby odtworzenia przeze mnie tej postaci, może się wydać trudne do zniesienia dla niektórych fanów. Będziecie jednak musieli zaczekać z tym do solowego filmu. Ponieważ nie jest on jeszcze Królem.

Jak wiele osób zmagających się ze swoim pochodzeniem, wątpliwości Curry'ego będą mocno zarysowane w Lidze sprawiedliwości. To, zdaniem aktora, może spowodować utratę zaufania wielu zatwardziałych fanów tej postaci. 

To ciężko zagrać. Trzeba poznać genezę i dokąd ta postać zmierza. Większość może stwierdzić: "To nie jest mój Aquaman". Lecz jeszcze nie doszliśmy do tego momentu. 

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości - poznajcie Aquamana! Nowy materiał zza kulis filmu!

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck - Batman, Henry Cavill - Superman, Amy Adams - Lois Lane, Gal Gadot - Wonder Woman, Jason Momoa - Aquaman, Ezra Miller - The Flash, Ray Fisher - Cyborg, Willem Dafoe - Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg - Lex Luthor, Jeremy Irons - Alfred Pennyworth, Diane Lane - Martha Kent, Connie Nielsen - Queen Hippolyta, J.K. Simmons - Komisarz Gordon, Ciarán Hinds - Steppenwolf, Amber Heard - Mera i Kiersey Clemons - Iris West.  

Polska premiera widowiska zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.