• Zaloguj się
 • Zarejestruj
 • Połącz z Facebook

Do sieci trafił właśnie kolejny spot filmu Thor: Ragnarok. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie pojawił się w nim sam Stephen Strange, grany przez Benedicta Cumberbatcha. Jego spotkanie z głównym bohaterem oraz kilka nieudostępnionych dotąd ujęć zobaczycie poniżej.

Opis: Wieści o kłopotach w ojczyźnie sprawiły, że Thor powrócił do Asgardu. Po przybyciu okazuje się, że władza Lokiego, nadal podszywającego się pod Odyna, doprowadziła do licznych problemów, m.in do uwolnienia samej Heli. Kiedy Thor się z nią spotyka, dochodzi między nimi do walki, w wyniku której zostaje on wypędzony na Sakaar - barbarzyńską planetę, rządzoną przez czarującego, lecz nikczemnego Grandmastera. Tam poznaje ukrywającą się na planecie Valkyrię, która zapoznaje Thora z rządzącym. Asgardczyk staje się gladiatorem, zostaje pozbawiony swoich włosów oraz młota Mjolnira, a na arenie spotyka najsłynniejszego zawodnika w historii planety - Hulka.

Obsada: Chris Hemsworth (Thor), Tom Hiddleston (Loki), Mark Ruffalo (Hulk), Idris Elba (Heimdall), Anthony Hopkins (Odyn), Cate Blanchett (Hela), Jeff Goldblum (Grandmaster), Tessa Thompson (Valkyrie), Karl Urban (Skurge), Sam Neill, Benedict Cumberbatch (Doktor Strange).

Reżyserem filmu jest Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Christopher Yost i Craig Kyle. Thor: Ragnarok wejdzie do naszych kin 25 października 2017 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel - kolaż

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  annakumierowska · 6 miesięcy temu
  Boli mnie głupota większosci osób. Co do tego ze Strange piijawi się w Ragnaroku to Homo nie wiadomo ale Nie uwierze jeśli w fanowskich zwiastunach jest scena wyścieta z filmu Doktor Strange.

  Scena gdzie Thor gada ze Strangem jest z filmu O Strange'u po napisach .Dopuki nie zobacze innej sceny ze Strangem z Zwiastunie o Thorze nie uwierze.

  DOBRZE WAM RADZĘ ZASTANÓWCIE SIĘ NAD TYM
  • Ten komentarz jest nie opublikowany
   ja · 6 miesięcy temu
   Nie zgadzam się z tym, żeby pisać takie komentarze trzeba sprawdzic wszystkie informacje. Scenka po napisach w strangu była zupełnie inna.
 • Ten komentarz jest nie opublikowany
  FANKA · 6 miesięcy temu
  Scena po napisach w dr strangu była zupełnie inna niz ta udostępniona całkiem niedawno

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.