• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jared Leto potwierdził, w wywiadzie dla portalu Collider, swój udział w reboocie Trona (wcześniejsze doniesienia mówiły o tym, że miał on otrzymać propozycję zagrania Aresa - przyp. autora), a także przekazał najnowsze wieści na temat projektu, który istnieje. Zapytany o to, co sądzi o pierwszym filmie z lat 80., wyraził swój zachwyt i określił ową produkcję jako "jedną z jego ulubionych":

To był dla mnie wielki film i uważam, że tkwi w tym świecie bardzo duży potencjał. Tak wiele rzeczy mozna jeszcze w nim powiedzieć. Jak najbardziej, chętnie pomogę ożywić ten projekt. To coś, nad czym ostatnimi czasy dyskutujemy i mamy nadzieję w końcu zrealizować ową produkcję. Jednak jest jeszcze zbyt wcześnie.

Jared Leto TronFot. Screen Rant 

Zobacz również: Blade Runner 2049, czyli monument niepozbawiony wad. Czego wciąż brakuje Dennisowi Villeneuve?

Na temat trzeciej odsłony serii mówiono od jakiegoś czasu, zwłaszcza, że Tron: Dziedzictwo miało swoją premierę w 2010 roku. Sequel zatytułowany Tron: Ascension był opracowywany jeszcze w 2015 roku i mieli w nim wystąpić ponownie Garret Hedlund oraz Olivia Wilde. Ostatecznie projekt został zawieszony. Brak zaangażowania w niego potwierdził także reżyser dwóch Strażników Galaktyki James Gunn.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.