• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Rok 2018 - jest na co czekać! Deadpool 2 skończony. Aktor wcielający się w tytułowego bohatera, Ryan Reynolds podzielił się tym faktem na swoim Instagramie. Pokazując kolejne zdjęcie zza kulis w długim opisie do obrazu stwierdził także, że stworzył swój własny tytuł dla drugiej części przygód Deadpoola. Pomysł Reynoldsa to Deadpool 2: Pieśń Ognia i Lodu. Cały komentarz aktora możecie zobaczyć poniżej. Przypomnijmy, że Deadpool 2 wejdzie do kin 1 czerwca 2018 roku, a my oczekując na ten dzień, możemy śledzić najnowsze informacje na temat produkcji. 

 

Zobacz również: Cable poszedł na zakupy! Nowe zdjęcia z planu Deadpoola 2!

X-Men: Dark Phoenix to film, którego reżyserem jest Simon Kinberg. Debiutujący po tej stronie kamery (przedtem pracował nad scenariuszem przy kilku filmach o X-Menach) artysta podzielił się na swoim Instagramie faktem, że zdjęcia do tej produkcji zostały zakończone. Zamieścił przy tym zdjęcie i krótki komentarz, który możecie zobaczyć poniżej. Przypomnijmy, że jest to czwarta odsłona filmów o X-Men, która dzieje się w przeszłości. W produkcji występują m.in.  Jennifer Lawrence, Michael Fassbender oraz James McAvoy. X-Men: Dark Phoenix do kin wejdzie 2 listopada 2018 roku.

 

 

That's a wrap. #darkphoenix #xmenmovies 11.2.18

Post udostępniony przez Simon Kinberg (@simondavidkinberg)

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: MovieWeb

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Stały współpracownik

O mnie:

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.