• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W dniu wczorajszym Kate Winslet, przez wielu uwielbiana i ubóstwiana aktorka oraz złodziejka męskich serc, odwiedzała nowojorskie salony. Cel? Promocja najnowszego filmu Woody'ego Allena, w którym gwiazda Titanica zagra jedną z głównych ról. Jednakże Wonder Wheel nie było jedyną produkcją przez Winslet omawianą, a kilku gorących słów z jej strony doczekał się również Zakochany bez pamięci. Hit z 2004 roku, odznaczający się nietuzinkowym zawiązaniem akcji i rewelacyjnymi kreacjami Jima Carreya oraz naszej bohaterki, na pierwszy rzut oka wydaje się być opowieścią zamkniętą, lecz zdaniem Katarzyny nic nie stoi na przeszkodzie, aby do niej powrócić i ją kontynuować. A w każdym razie ona zrobiłaby to z wielką chęcią, o czym poinformowała zebranych w Centrum Lincolna tymi słowami:

Tak naprawdę to właśnie ją chciałabym ponownie odegrać. Dlaczego? Bo miałam przy tym sporo frajdy. I możliwości farbowania włosów zdawały się nie mieć końca. Nie chcielibyście zobaczyć Clementine jako 42-letniej kobiety? Ja pragnę dowiedzieć się, jak ułożyło jej się życie. Uwielbiam sobie myśleć, że zapuściła brzuszek, całkowicie przestała martwić się o to, co dzieje się z jej ciałem i skupia się na tym, co może przynieść jej szczęście. I więcej kolorowych włosów oraz ubrań! Byłoby świetnie, gdybym znów mogła się w nią wcielić.

zakochanyFot. kadr z filmu Zakochany bez pamięci

No i my Clementine także chcielibyśmy jeszcze ujrzeć! Pytanie tylko, co z tych marzeń Winslet wyniknie. Niby w Hollywood nikt nie ma problemów z kontynuowaniem i rozciąganiem w czasie opowieści zamkniętych, lecz w tym momencie pomysł ten należy traktować jako czystą abstrakcję. Żadnych konkretów. Tym bardziej, że reżyser oryginału, Michel Gondry, ostatnio lubuje się w kręceniu filmików instruktażowych za pomocą iPhone'a. A Jim Carrey... maluje obrazy. Ale może wyrwie się z pracowni na kilka chwil, gdy usłyszy, że znów będzie mógł poromansować z Kate...

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Zakochany bez pamięci

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.