• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Ron Howard udostępnił zdjęcie na Twitterze z dwoma tajemniczymi postaciami, które opatrzył hashtagiem #tagandbink. Jak się okazało, w filmie o Hanie Solo pojawią się Tag i Bink - bohaterowie znani z komiksów Kevina Rubio wydanych przez Dark Horse (w Polsce pojawiła się pierwsza odsłona historii obrazkowej Tag i Bink kopnęli w kalendarz podzielona na dwie części i opublikowana nakładem Wydawnictwa Mandragora - przyp. autora). W obu bohaterów wcielą się: scenarzysta Jon Kasdan i pierwszy asystent reżysera Toby Hefferman, którzy na zdjęciu ubrani są w imperialne mundury.

Tag i Bink są bohaterami uczestniczącymi w ważnych wydarzeniach w uniwersum Gwiezdnych wojen i mającymi w dodatku wpływ na ich rozwój. Twórca tych postaci dodał zresztą komentarz pod zdjęciem Howarda, w którym zareagował niezwykle entuzjastycznie na wieść o epizodycznej roli obu bohaterów: "Ron Howard sprawił, że mój komiks stał się częścią oficjalnego kanonu. Dzięki Ron!". Wyrazy szacunku Kevinowi Rubio, za pośrednictwem Twittera, przesłał natomiast Jon Kasdan: "Dzięki Kevin. Jestem wielkim fanem i musiałem ich tam umieścić. By sprawiedliwości stało się zadość byliśmy zmuszeni (z Toby'm Heffermanem) ich zagrać".

Zobacz również: Wkrótce otrzymamy pierwszy teaser filmu o Hanie Solo? Reżyser udostępnia kolejny materiał z planu

Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi, po Łotr 1, spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera będzie miała miejsce 25 maja 2018 roku

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Dark Horse Comics

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.