• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Ostatnio coraz więcej informacji pojawia się na temat postępów dotyczących filmu o Gambicie realizowanym przez wytwórnię 20th Century Fox. Portal Omega Undergroud, powołując się na źródło posiadające wiedzę na temat obsady produkcji, wskazał na pojawienie się w filmie Candry The Benefactress, znanej także jako Red Death. Postać zaliczana jest do niemal nieśmietlenych mutantów. Potrafi regenerować zniszczoną tkankę i dysponuje mocą telekinezy. Jest również założycielką Gildii Zabójców konkurującej z organizacją, do której należy główny bohater, czyli Gildią Złodziei, a także członkinią Externals - grupy nieśmiertelnych mutantów. Bardzo możliwe, że wraz z Candrą zobaczymy również innych przedstawicieli wspomnianego wyżej grona postaci posiadających nadprzyrodzone zdolności.

Co ciekawe, w zeszłym tygodniu pojawiły się także pogłoska, zgodnie z którą kandydatem do wyreżyserowania filmu o Gambicie mógłby być Gore Verbinski (The Ring, trylogia Piratów z Karaibów, Lekarstwo na życie, Heavy Metal), lecz na chwilę obecną informacja ta nie została potwierdzona.

candra scarlet spider19Fot. Marvel Comics

Zobacz również: Znamy roboczy tytuł Gambita!

Tak jak planowano, historię Remy'ego Gambita LeBeau zagrać ma i wyprodukować Channing Tatum. Koproducentem ma być weteran serii X-Men - Simon Kinberg. Produkcja filmu rozpocznie się na początku przyszłego roku. Spekuluje się, że w kinach będziemy mogli zobaczyć tę postać 14 lutego 2019 roku.

Źródło: ComicBook.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.